Kolejna Liga Recytatorska za nami.

 
To niezwykły konkurs recytatorski, odbywający się w 5 edycjach przez cały rok, a udział w nim bierze 10 uczniów gimnazjum, którzy mierzą się z konkurentami z innych szkół. W tym roku „Trójkę” reprezentowali: Julian Borysławski, Maja Bogacz, Maja Gaweł, Ola Gołdy, Małgosia Handke, Aldona Karska, Rafał Kowalczyk, Ola Mirowska, Zuza Merta i Ola Rozmus. Uczniowie byli przygotowywani przez swoich nauczycieli języka polskiego. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy II miejsce, a złożyły się na to indywidualne sukcesy poszczególnych uczniów. I tak: w turnieju recytatorskim Maja Gaweł zdobyła III miejsce, Ola Gołdy – IV, a Aldona Karska – wyróżnienie; a w poezji śpiewanej Małgosia Handke zdobyła I miejsce, Ola Rozmus – VII, a Zuza Merta – wyróżnienie.
Gratulujemy i cieszymy się bardzo, zwłaszcza że to prawdopodobnie ostatnia Liga dla gimnazjum.
 
 
 
 
×