Gratulujemy!

Dzięki projektowi społecznemu Krzysztofa Dziembały i Bartka Mazura, uczniów klasy IIb, nasza szkoła znalazła się wśród 140 najlepszych w Polsce w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości!

[Prawie wszyscy sprawdzamy zastępstwa na kolejny dzień na szkolnej stronie internetowej stworzonej w tym właśnie celu. Mało kto sprawdza je przy sekretariacie. Chłopcy postanowili szkolnej społeczności ułatwić życie tworząc aplikację, która pokazuje zastępstwa na Facebook’u czy Messengerze]

Ranking powstał na podstawie wyników uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” i został objęty patronatami Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Minister Edukacji Narodowej oraz dziennika Rzeczpospolita. Wspierają go Google i Allegro.

Ranking można znaleźć w papierowym wydaniu Rzeczpospolitej z 19 czerwca. 20 czerwca podczas Wielkiego Finału Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska wręczała dyrektorom szkół wyróżnienia.

×