VII Miejski Konkurs Wiedzy o Zabrzu

VII edycja Miejskiego Konkursu Wiedzy o Zabrzu odbyła się 12 grudnia 2018 roku w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Polski Komitet ds. UNESCO, Prezydent Miasta Zabrze pani Małgorzata Mańka-Szulik i Sekcja Bibliotekarska Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Zabrzu. Z naszej szkoły wzięły w niej udział 4 uczennice gimnazjum i liceum: Małgorzata Handke, Aleksandra Watała, Julia Kulik, Julia Krzyżowska, które przygotowywała pani Anna Grabka. Na poziomie szkół ponadgimnazjalnych III miejsce zajęła Julia Krzyżowska z klasy II D, natomiast na poziomie gimnazjum III miejsce zajęła Aleksandra Watała z klasy IIIgb. Wszystkim serdecznie gratulujemy.