Dzień Otwarty Trójki

Co roku wiosną w naszej szkole organizujemy Dzień Otwarty. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać nas bliżej i dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Podczas Dnia Otwartego młodzież ma możliwość obejrzenia naszej szkoły, wzięcia udziału w lekcjach, porozmawiania z uczniami. Nasi nauczyciele przygotowują ciekawe warsztaty, zarówno dla humanistów, jak i dla miłośników przedmiotów ścisłych. Można także przeszkolić się w zakresie udzielania pierwszej pomocy. W bibliotece wyświetlane są najciekawsze filmy o szkole, a na placu szkolnym wszyscy chętni mogą zatańczyć zumbę.
W godzinach popołudniowych zapraszamy tych, którzy nie są w stanie odwiedzić nas do południa. Szczególnie miło nam gościć rodziców – w miłej atmosferze, przy kawie, mogą oni zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły.